Anlaşmalı Kurumlar

Anlaşmalı Sağlık Kurumları
Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumlarında göreceğiniz tedaviler için poliçe türüne göre ve kapsamındaki teminat limitleri / ödeme yüzdeleri dahilinde masraflarınızın sizin adınıza doğrudan anlaşmalı kuruma ödenmesi sağlanmıştır.
ayrıntılar...


A Grubu Özel Anlaşmalı Sağlık Kurumları
Allianz Yetkilisi ve/veya Doktoru bulunan, Ayakta ve Yatarak tedaviler için doğrudan ödeme yapılan kurumlar.

 
Çorlu Şifa Hastanesi
 
Geçerli Poliçe
:
3
 
Kurum Adresi
:
Omurtak M. İstanbul yolu Migros karşısı , Çorlu
 
Telefon
:
651 50 44
 
Faks
:
652 30 48

Limitsiz, Optimum ve Vitamin Sağlık Poliçeleri için eğer poliçenizde İstanbul Dışı Sağlık Kurumları tercih edildiyse İstanbul il sınırları içinde bulunan sağlık kurumu ve uzman doktorların bu sayfada arama sonucu gelen listede AHSK (Anlaşma Harici Sağlık Kurumları) olarak değerlendirilmesi gerekmektedir.


Eczaneler
Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumları, Devlet Hastaneleri, Aile Hekimleri, Uzman Hekimler ve özel muayenehanelerden alınan reçeteler için doğrudan ödeme yapılan eczanelerdir.
ayrıntılar...


Uzman Hekimler
ayrıntılar...

Kontrol Mamografi Merkezleri
ayrıntılar...


Check Up Merkezleri
ayrıntılar...


PSA Tarama Merkezleri
ayrıntılar...

Taş Kırma ve Diyaliz Merkezleri
ayrıntılar...

Fizik Tedavi Merkezleri
ayrıntılar...

Oto Servisleri

Araçlarınızda meydana gelebilecek ve Allianz Kasko veya Trafik Sigortası teminatımız altında olan araçlarınızda meydana gelen hasarlarınızın en kısa sürede tazmini için Allianz Anlaşmalı Servisler Programı dahilinde faaliyet gösteren onarım servislerinden birine başvurmanız yeterlidir.
ayrıntılar...


Oto Cam Servisleri

Allianz Kasko teminatımız altındaki cam hasarlarınızın en kısa sürede tamiri veya değişimi için konusunda uzman Allianz Anlaşmalı Cam Servisleri Programı dahilinde faaliyet gösteren cam servislerinden birine başvurmanız yeterlidir. ayrıntılar...

Hızlı Hasar Hizmeti

Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 25 yıllık birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. İşte Allianz'dan hayatı kolaylaştıran bir hizmet daha... Hızlı Hasar Hizmet Noktaları. Allianz'la çözüm daha hızlı!
ayrıntılar...

Mini Onarım Hizmeti
Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 25 yıllık birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Allianz, Mini Onarım Hizmeti ile aracınızı küçük hasarlara karşı koruyor.
ayrıntılar...


Fiat Kasko Servisleri

Araçlarınızda meydana gelebilecek ve Fiat Kasko Poliçesi teminatı altındaki hasarlarınızın en kısa sürede ve eksiksiz tazmini için Allianz Fiat Kasko Anlaşmalı Servisleri dahilinde faaliyet gösteren onarım servislerinden birine başvurmanız yeterlidir.
ayrıntılar...

 
 
 
 
Copyright©2009 Ranel Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.