Yurtdışı Danışma ve Direkt Ödeme

Yurtdışında yatarak tedavileriniz için, tüm dünyada geçerli bir hizmet daha!


Dışarıda
yurtdışına yatarak tedavi için gitmek istediğinizde veya yurtdışında iken,

Danışma
teminat kapsamındaki yatarak tedavinizi en iyi koşullarla hangi ülkede/hastanede görebileceğinizi ücretsiz olarak öğrenip rezervasyonunuzu yaptırabilir ve

Direkt ödeme
teminat limitiniz dahilinde yatarak tedavi masraflarınızın Allianz tarafından doğrudan ilgili hastaneye ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Allianz 3D yetkilileri; dünyanın hemen hemen tüm ülkelerindeki yüzlerce seçkin sağlık kuruluşunda, sizleri ülkenizdeki kadar güvende hissettirmek için, 24 saat size sadece bir telefon uzaklığında olacaklardır.

Yurtdışı hastane ve doktor faturaları, her ülkede uygulanan fiyat standartlarını bilen Allianz 3D yetkili doktorlarınca kontrol edilerek, teminat limitinizin gereksiz azalması da önlenebilecektir.

Böylece yurtdışı hastane, doktor faturaları; her ülkede uygulanan fiyat standartlarını bilen Allianz 3D yetkili doktorlarınca kontrol edilerek teminat limitinizin gereksiz azalması da önlenebilecektir!

( * ) Bu servis, yatarak tedavi teminatı yutdışında da geçerli olan "Özel Sağlık", "Limitsiz Sağlık" ve "Vitalis Sağlık" poliçeleri için geçerlidir.
 
 
 
 
Copyright©2009 Ranel Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.